HOME

Część prywatna   in English | strona główna

To właśnie my Tak wyglądam Jestem bardzo szczęśliwym mężem Elżbiety Chmielewskiej.
Nasze życie w małżeńskim stanie przepełnia nas obydwoje żywą, głęboką radością. Nasza stale rosnąca miłość jest jednym z największych darów, jakie Bóg dał nam na tej ziemi.

Mamy dwoje dzieci: Agnieszkę i Marka, które urodziły się w 1994 roku. Wychowywanie dzieci to nie raj; czasem jednak jest bardzo zabawnie.

Obydwoje uczestniczymy w Ruchu Odnowy w Duchu Świętym w Kościele Katolickim. Zapraszamy Cię na spotkania naszej wspólnoty ADONAI, które odbywają się w każdy piątek, o 19.15, w klasztorze OO.Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie (sala Kapitularza, wejście przez ogród, od północnej strony). Każde spotkanie zaczyna się Mszą Świętą.

Byliśmy wiernymi czytelnikami miesięczników List i Biblia - krok po kroku.DłuższyKolej Krzesełkowa i Staszelówka
Średniu Kułacha - Polana Błociska
ŚredniPanorama
Małe Ciche - wyciągi narciarskie
Rowery Raz na wozie, raz rowerem

Moje hobby?

A skąd brać na to czas?

Latem trochę jeździmy rowerami, zimą do niedawna jeździliśmy na nartach. Lubimy Małe Ciche - są tam stoki akurat na nasze, do niedawna, możliwości. Lubię prowadzć samochód.

Mazda 6 gen. I, MZR-CD, 143 KM, rok prod. 2007: zależność błędu komputera pokładowego od zużycia paliwa | histogram zużycia paliwa.


Pływamy Skaczemy
Trochę pływamy. Jak kto umie.

Jak ja jem Naprawdę lubię jeść. Wszystko, co przygotuje moja żona.

Jednym z moich ulubionych dań jest spaghetti alla Genovese. Jest to pasta (makaron) z pesto (taka zielona pasta) i bardzo dużo parmezanu.

Puchatek
HOME strona główna

Aktualizowano: 9 kwietnia 2023.

stat4u